نمایندگی ها

معرفی

کمپانی FRUITAFLOR در سال 1987 در فرانسه تاسیس شد که واحد نظارت و بخش تحقیق و توسعه آن در ورسای فرانسه و بخش تولیدی آن در شهر بارسلونا، اسپانیا واقع شده است.

Fruitaflor طیف گسترده ای از طعم ها و رایحه ها را تولید و به سراسر جهان صادر میکند. بیش از 90٪ از تولید طعم دهنده های آن به جنوب شرقی آسیا و بازارهای آفریقایی صادر می شود. بخش عمده اسانس های عطری آن به فرانسه ، اروپا و خاورمیانه ارائه می شود.
بخش تولیدی این کمپانی ، یک ساختمان مدرن (Seveso-2)، طبقه بندی شده و مجهز با 20000 متر مربع فضای انبار است. تجهیزات عطر و طعم ما تحت استاندارد 2008: 9001ISO و22000 ISO FSSC و گواهی حلال می باشد.
این شرکت دارای مجوز) EFSA مرجع ایمنی مواد غذایی اروپا) است.
EFSA سازمان حفاظت از سلامت مصرف کنندگان اروپا و ایمنی زنجیره غذایی و خوراک است.

طعم دهنده ها

این شرکت اسانس های غلیظ شده و آماده به مصرف را برای کاربردهای زیر توسعه و تولید می کند:

  • نان و شیرینی (بیسکویت ، کرم ، پر ، سس ، شکلات ، کره)
  • شیرینی (آب نبات های سخت ، آب نبات های ژله ای ، آدامس ، لاله ها ، دراژه ها ، ژله ، کارامل ، مارشملو )
  • فراورده های لبنی و بستنی (مبتنی بر شیر و صربت)
  • نوشیدنی ها (نوشابه ، آب معطر ، نوشیدنی های قهوه ، چای ، کوکتل ، مشروبات الکلی ، آب میوه ها)

معرفی

ملهازن یک شرکت ایتالیایی است که در سراسر جهان مواد اولیه صنعتی و شیمیایی تولیو و توزیع می کند. تخصص این شرکت در زمینه تولید اسانس های آرایشی و بهداشتی و تأمین مواد اولیه اسانس های غذایی و آرایشی و بهداشی می باشد.
شرکت ما دارای تخصص شیمیایی قوی و تعهد مداوم برای بهبود هر چه بیشتر استانداردهای عملکرد ، کیفیت و بهداشت مواد اولیه و محصولات نهایی است. شرکت ملهازن یک سازمان مدرن و منطقی است که توانایی جسورانه ای در تولید عطرهای خلاقانه و باکیفیت بالا دارد که سازگار با مفهوم بازاریابی مشتری و مفهوم محصول نهایی متمایز است.
قلب شرکت ملهازن در شهر میلان واقع شده است. دفتر مرکزی درVimercate مستقر است که چند کیلومتر با کامبیا فاصله دارد و واحد صنعتی پیشرو این شرکت است. خدمات و فرآیندهای شرکت ملهازن به صورت ” سیستم های تولید شبکه ای ” ارائه می شود و با بیش از 200 تولید کننده در 40 کشور در سراسر جهان همکاری دارد.

محصولات

ملهازن در بسیاری از بخش های صنعتی و بازار فعالیت دارد که شامل طیف گسترده ای از محصولات است از جمله : محصولات عطری لوازم آرایشی و بهداشتی، اسانس ها و طعم دهنده های غذایی، نوشیدنی ها ، مکمل های غذایی ، غذاهای گیاهی ، داروهای دارویی ، مواد شوینده ، شمع ، چسب ، پلاستیک و موارد دیگر.

معرفی

آزمایشگاه شرکت دیویس در سال 1990 تاسیس شد. امروزه آنها تأمین کننده 700 میلیون دلار مواد اولیه دارویی فعال (API) و واسطه هستند.
Nutraceuticals Divi در سال 2006 به عنوان تولید کننده یکپارچه کاروتنوئیدها و ویتامین ها فعالیت خود را آغاز کرد. این شرکت با تکیه بر تخصص در ساخت مولکولی و تولید فرم های پایدار و نهایی محصول ، به رشد مکمل های غذایی و نوشیدنی مشتریان در سراسر جهان رسید.

محصولات

امروزه شرکت Nutraceuticals Divi بیش از 65 فرم کاروتنوئید و ویتامین محصولات بتا-کاروتن ، لیکوپن ، لوتئین ، آپوکاروتنال ، کانتاکسانتین ، آستاگزانتین و ویتامین D ، A و E. تولید می کند و برای کمک به مشتریان جهانی طیف کاملی از منابع فنی و خدمات فروش را ارائه می دهد و نیازهای مشتریان را برآورده می سازد

استاندارد

تأسیسات تولید مواد مغذی و غیر آلی دیویس تحت بالاترین استانداردهای کیفیت کار می کند:

  • دارای استاندارد: ISO 9001 ، ISO 14001 ، OHSAS 18001 ، FSSC 22000 ، SEDEX
  • تولید تحت استانداردهای GMP و FSMA
  • بازرسی توسط سازمان FDA